Forum
UEFA Europa League și Formula 1, gratuite prin televiziunile RTL Sirius-xm-orbital-animations
Forum
UEFA Europa League și Formula 1, gratuite prin televiziunile RTL Sirius-xm-orbital-animations


iptv,software,netflix nordvpn,antivirus
 
IndiceCercaUEFA Europa League și Formula 1, gratuite prin televiziunile RTL UKMS08MRegistratiAccedi
You are Unregistered, please register to gain Full access.

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI


RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI
Forum



«•»WELCOME TO THE FORUM «•»




per informazioni e test "gratuito" contattami qui

Skype: ciro.zezze
TELEGRAM: @linendlessky

«•»Latest topics«•»
Theme
Date and Time
Written by
NEW IPTV ITALY TOP Server oltre 200.000 contenuti in continuo aggiornamento 10% di sconto su linee da 6+1 mesi e 50% di sconto su pannelli da 100cr in poi
Skayitaliuniversla Vuoi guadagnare con IPTV? Da oggi puoi! Non dovrai far altro che acquistare un pannello IPTV, con il quale potrai creare abbonamento da vendere ai tuoi clienti.
Skayitaliuniversla Vuoi guadagnare con IPTV? Da oggi puoi! Non dovrai far altro che acquistare un pannello IPTV, con il quale potrai creare abbonamento da vendere ai tuoi clienti.
GlobNet Iptv Novità assoluta Per chi ama guardare La tv il calcio e tutto lo sport Senza Interruzioni
GlobNet Iptv Massima qualità Solo qui trovi Serietà, Affidabilità, Assistenza H24 7/7, Anonimato Garantito
▂ ▃ ▅ ♚ ⚜️⚜️⚜️ DRIVER119 VISIONE & SICUREZZA ⚜️⚜️⚜️ ♚ ▅ ▃ ▂
▂ ▃ ▅ ♚ ⚜️⚜️⚜️ DRIVER119 VISIONE & SICUREZZA ⚜️⚜️⚜️ ♚ ▅ ▃ ▂
▂ ▃ ▅ ♚ ⚜️⚜️⚜️ DRIVER119 VISIONE & SICUREZZA ⚜️⚜️⚜️ ♚ ▅ ▃ ▂
⚽️⚽️LUCKY IPTV ⚽️⚽️- ⚽️⚽️ LUCKY - SKY-SAT ONLINE ⚽️⚽️ LUCKY SKY ITALIA SAT FULL-HD REALE⚽️ ⚽️ PIU' FORTI CHE MAI ✅⚽️⚽️
⭐⭐⭐PLAYSAT-IPTV⭐⭐⭐
Oggi alle 1:22 pm
Oggi alle 12:14 pm
Oggi alle 12:11 pm
Oggi alle 11:07 am
Oggi alle 11:06 am
Oggi alle 10:45 am
Oggi alle 10:45 am
Oggi alle 10:44 am
Oggi alle 10:43 am
Oggi alle 10:42 am











Condividi
 

 UEFA Europa League și Formula 1, gratuite prin televiziunile RTL

Visualizza l'argomento precedente Visualizza l'argomento successivo Andare in basso 
AutoreMessaggio
giku



Messaggi : 31054
Data d'iscrizione : 19.01.17

UEFA Europa League și Formula 1, gratuite prin televiziunile RTL Empty
MessaggioTitolo: UEFA Europa League și Formula 1, gratuite prin televiziunile RTL   UEFA Europa League și Formula 1, gratuite prin televiziunile RTL EmptyGio Dic 21, 2017 4:08 am

Grupul media RTL Germania și-a asigurat drepturile pentru difuzare gratuită necriptată a mai multor meciuri din Europa League. RTL si RTL NITRO au drepturi de difuzare pentru un pachet important de meciuri în direct din sezonul 2018-2019, dar și pentru rezumate.

[Devi essere iscritto e connesso per vedere questa immagine]
O altă realizare a grupului media RTL este achiziția drepturilor pentru transmiterea Formulei 1, competiție care rămâne încă 3 ani în direct (și exclusiv ca difuzare prin intermediul unei televiziuni gratuite din Germania) la acest radiodifuzor din Köln.
Așadar, două dintre cele mai valoroase competiții sportive pot fi privite în continuare gratuit de către telespectatorii germani și de către românii care au antenele de satelit orientate către pozitia SES Astra de la 19,2 grade Est. Vor fi accesibile în mod gratuit doar versiunile SD ale acestor posturi tv, deoarece versiunile HD sunt criptate.
Meciurile din Europa League au fost până acum disponibile în Germania prin intermediul televiziunii Sport 1. A existat o incertitudine de cateva săptămâni, dar acum s-a confirmat că transmisia acestor competiții sportive de top nu va ajunge, cel puțin în Germania, o exclusivitate a televiziunilor cu plată.
Din UEFA Europa League, televiziunile NITRO și RTL vor difuza șase meciuri pe etapă din grupele cu participare germană, precum și alte meciuri până la finală. Contractul garantează companiei RTL, în fiecare zi cu meciuri, o transmisie exclusivă în direct și prezentarea detaliată a tuturor celorlalte meciuri zilnice. Astfel, RTL sau NITRO au primul drept de difuzare exclusivă la liber a meciului zilnic pe care îl vor alege.
"Fotbalul este unul dintre cele mai vizionate sporturi și, prin urmare, cel mai competitiv pe piața drepturilor de televiziune. Suntem foarte fericiți că reușim să oferim telespectatorilor noștri fotbal de calitate în mod gratuit", a precizat Frank Hoffmann, șeful RTL.

[Devi essere iscritto e connesso per vedere questa immagine]
Frank Hoffmann
Din 1991, Formula 1 este transmisă de RTL în mod gratuit. Contractul anterior, negociat de RTL în anul 2015 cu fostul șef de Formula 1, Bernie Ecclestone, a expirat la sfârșitul sezonului. Noul acord este semnat pe o durata de 3 ani și include drepturile exclusive de difuzare în Germania prin televiziuni recepționabile gratuit, pentru toate competițiile din fiecare week-end de Formula 1 (antrenamente,  calificări, curse și festivitățile de premiere).
Torna in alto Andare in basso
 
UEFA Europa League și Formula 1, gratuite prin televiziunile RTL
Visualizza l'argomento precedente Visualizza l'argomento successivo Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» INFO SAT,CABEL...ETC,ROMANIAN
» Formula 1 în Ultra HD la Sky Germania
» Televiziunea Now 4K va fi disponibilă și în Europa
» Televiziunile AXN, AXN White, AXN Black și AXN Spin...
» HBO Max va fi lansat în 21 de țări din Europa în a doua jumătate a anului 2021.

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
Forum :: International Section-
Vai verso: