Forum
Huawei Technologies preia personal şi active de la UPC România Sirius-xm-orbital-animations
Forum
Huawei Technologies preia personal şi active de la UPC România Sirius-xm-orbital-animations


iptv,software,netflix nordvpn,antivirus
 
IndiceCercaHuawei Technologies preia personal şi active de la UPC România UKMS08MRegistratiAccedi
You are Unregistered, please register to gain Full access.

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI


RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI
Forum



«•»WELCOME TO THE FORUM «•»




per informazioni e test "gratuito" contattami qui

Skype: ciro.zezze
TELEGRAM: @linendlessky

«•»Latest topics«•»
Theme
Date and Time
Written by
IPTV Italiano SERVER IPTV Stabilità e Assistenza garantita
IPTV Italiano SERVER IPTV Stabilità e Assistenza garantita
Frocusat Regular Updates
Kingofsat Transponders Updates
Lyngsat Regular Updates
Flysat Daily Updates
Good Morning
Skayitaliuniversla IPTV -ITALIA -STREAMING- ABBONAMENTI -IPTV 1.MESE-IPTV 3.MESI-IPTV 6:MESI-IPTV
SUPERTV-ITALIA - lista full italia-stranieri - vod 210k titoli - test free 1/5h
Feeds Fotbal Romania
Oggi alle 8:03 am
Oggi alle 8:02 am
Oggi alle 5:42 am
Oggi alle 5:39 am
Oggi alle 5:35 am
Oggi alle 5:32 am
Oggi alle 5:26 am
Ieri alle 8:46 pm
Ieri alle 7:55 pm
Ieri alle 6:48 pm











Condividi
 

 Huawei Technologies preia personal şi active de la UPC România

Visualizza l'argomento precedente Visualizza l'argomento successivo Andare in basso 
AutoreMessaggio
giku



Messaggi : 31075
Data d'iscrizione : 19.01.17

Huawei Technologies preia personal şi active de la UPC România Empty
MessaggioTitolo: Huawei Technologies preia personal şi active de la UPC România   Huawei Technologies preia personal şi active de la UPC România EmptySab Ott 14, 2017 5:38 am

Consiliul Concurentei a autorizat tranzacţia prin care Huawei Technologies SRL preia personal şi active de la UPC România SRL în vederea prestării serviciilor de întreţinere a reţelelor publice terestre de comunicaţii cu acces la punct fix din România.

[Devi essere iscritto e connesso per vedere questa immagine]
Huawei Technologies SRL are ca obiectiv principal de activitate comerţul de componente şi echipamente electronice şi de telecomunicaţii. Huawei furnizează în România echipamente/servicii asociate atât reţelelor publice şi private de telecomunicaţii cu acces la punct fix, cât şi celor cu acces la puncte mobile, precum şi terminale mobile – telefoane mobile, tablet, ceasuri inteligente. UPC România oferă servicii de retransmisie a programelor audiovizuale, sevicii de internet în bandă largă, precum şi servicii de telefonie la punct fix.
Autoritatea de concurenţă a evaluat operaţiunea de concentrare economică din punct de vedere al compatibilităţii acesteia cu un mediu concurenţial normal, în conformitate cu reglementările în domeniu, şi a constatat că activitățile companiilor nu se suprapun în România. Ca urmare, operaţiunea nu ridică obstacole semnificative în calea concurenţei. Decizia Consiliului Concurenţei va fi publicată pe site-ul instituţiei după ce vor fi eliminate informaţiile cu caracter confidenţial.
Torna in alto Andare in basso
 
Huawei Technologies preia personal şi active de la UPC România
Visualizza l'argomento precedente Visualizza l'argomento successivo Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» INFO SAT,CABEL...ETC,ROMANIAN
» Feeds Fotbal Romania
» Axn Spin, din 30 mai 2017 la UPC România
» Feeds Fotbal Romania
» Feeds Fotbal Romania

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
Forum :: International Section-
Vai verso: