Forum
Televizoarele certificate de Asociația 8K vor fi compatibile cu standarde suplimentare de decodare video si audio. Sirius-xm-orbital-animations
Forum
Televizoarele certificate de Asociația 8K vor fi compatibile cu standarde suplimentare de decodare video si audio. Sirius-xm-orbital-animations


iptv,software,netflix nordvpn,antivirus
 
IndiceCercaTelevizoarele certificate de Asociația 8K vor fi compatibile cu standarde suplimentare de decodare video si audio. UKMS08MRegistratiAccedi
You are Unregistered, please register to gain Full access.

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI

RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI


RICHIEDI UN TEST: CLICCA QUI
Forum



«•»WELCOME TO THE FORUM «•»




per informazioni e test "gratuito" contattami qui

Skype: ciro.zezze
TELEGRAM: @linendlessky

«•»Latest topics«•»
Theme
Date and Time
Written by
Feeds Fotbal Romania
NEW IPTV ITALY TOP Server oltre 200.000 contenuti in continuo aggiornamento 10% di sconto su linee da 6+1 mesi e 50% di sconto su pannelli da 100cr in poi
Kingofsat Transponders Updates
Lyngsat Regular Updates
Flysat Daily Updates
Good Morning
IPTV Italiano SERVER IPTV Stabilità e Assistenza garantita
IPTV Italiano SERVER IPTV Stabilità e Assistenza garantita
Skayitaliuniversla IPTV -ITALIA -STREAMING- ABBONAMENTI -IPTV 1.MESE-IPTV 3.MESI-IPTV 6:MESI-IPTV 12:MESI-IPTV
Skayitaliuniversla IPTV -ITALIA -STREAMING- ABBONAMENTI -IPTV 1.MESE-IPTV 3.MESI-IPTV 6:MESI-IPTV
Oggi alle 3:16 pm
Oggi alle 1:52 pm
Oggi alle 7:02 am
Oggi alle 6:52 am
Oggi alle 6:50 am
Oggi alle 6:45 am
Oggi alle 6:30 am
Oggi alle 6:29 am
Ieri alle 10:16 am
Ieri alle 10:14 am











Condividi
 

 Televizoarele certificate de Asociația 8K vor fi compatibile cu standarde suplimentare de decodare video si audio.

Visualizza l'argomento precedente Visualizza l'argomento successivo Andare in basso 
AutoreMessaggio
giku



Messaggi : 31133
Data d'iscrizione : 19.01.17

Televizoarele certificate de Asociația 8K vor fi compatibile cu standarde suplimentare de decodare video si audio. Empty
MessaggioTitolo: Televizoarele certificate de Asociația 8K vor fi compatibile cu standarde suplimentare de decodare video si audio.   Televizoarele certificate de Asociația 8K vor fi compatibile cu standarde suplimentare de decodare video si audio. EmptyDom Gen 10, 2021 6:39 am

Asociația 8K (8KA), grupul trans-industrial dedicat promovării si dezvoltării ecosistemului 8K, a publicat specificații de performanță actualizate pentru programul său de certificare 8K. Astfel, cumpărătorii vor avea confirmarea că televizoarele 8K Ultra HD ce vor fi lansate pe piață începând din acest an și care sunt certificate de asociația menționată corespund unor noi cerințe de performanță.
[Devi essere iscritto e connesso per vedere questa immagine]
În plus față de cerințele existente pentru rezoluție, luminanță, culoare și standardele de conectivitate (tezoluție de 7680 x 4320 pixeli, rată de cadre la intrare de 24, 30 și 60 pe secundă, luminanță de peste 600 nits, codec HEVC și interfață HDMI 2.1, precum și alte specificații suplimentare de performanță și interfață disponibile doar membrilor), programul 8K Association Certified atestă acum un set mai larg de standarde de decodare video (nu au fost nominalizate public deocamdată) care vor oferi o compatibilitate mai bună pentru redarea conținutului 8K transmis prin streaming. În plus, cerințele actualizate asigură faptul că televizoarele 8K permit accesul la formate avansate de sunet surround (nu au fost nominalizate public deocamdată) pentru o experiență home theater cu adevărat captivantă.
În acest moment dificil în care mulți nu mai putem merge la cinematograf, disponibilitatea televizoarelor cu ecran mare și cu rezoluție 8K oferă o alternativă cinematografică pentru acasă. Cu sprijinul Asociației 8K, ne așteptăm ca tot mai mulți să cumpere televizoare 8K și că mai mult conținut 8K va fi disponibil în anul următor, oferind o experiență excepțională de cinema acasă”, a spus Dan Schinasi de la Samsung Electronics America.
[Devi essere iscritto e connesso per vedere questa immagine]
Înființată acum doi ani, Asociația 8K include un număr mare de companii care reprezintă toate elementele ecosistemului 8K, de la creatori de conținut 8K și furnizori de tehnologie care permite crearea de conținut 8K până la producători de semiconductori, de ecrane, dar și cunoscute branduri de televiziune.

(ziare)
Torna in alto Andare in basso
 
Televizoarele certificate de Asociația 8K vor fi compatibile cu standarde suplimentare de decodare video si audio.
Visualizza l'argomento precedente Visualizza l'argomento successivo Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» INFO SAT,CABEL...ETC,ROMANIAN
» Noi standarde pentru subtitrările DVB...
» SES Video prezintă la IBC Realitatea Virtuală (VR)...
» Sharp a lansat o cameră video 8K: modelul 8C-B60A

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
Forum :: International Section-
Vai verso: